פשיטת רגל עורך דין

חדלות פרעון

המצב הכלכלי בישראל ובמיוחד לאחר משבר הקורונה, נעשה קשה יותר ואנשים רבים נקלעו לחובות. במיוחד בעלי עסקים אשר בעקבות הסגרים פשטו את הרגל. אנשים שאינם יכולים לשלם את חובותיהם הגדלים וצומחים בגלל הריבית, נקראים חדלי פירעון. מומלץ לאנשים אלה כי יגישו בקשה של חדלות פרעון הם יעברו חקירת יכולת, אשר תכלול: דוחות הכנסות והוצאות, תדפיסי בנק ועוד. יש לחתום על הסכם הפרת סודיות, כך שהוצאה לפועל, תבחן את מצבו של החייב. יש לשכור את שירותיו של עורך דין העוסק בהוצאה לפועל, כך שיוכל להנחות את חדל הפירעון ולסייע לו לסיים את החובות ולפתוח דף חדש. כאשר מתחילים עם צו חיוב תשלומים, הכספים נחלקים בין הנושים, אך על החייב לדעת, כי הוא יהיה מוגבל בבנק, למשל אי אפשרות להשתמש בכרטיס אשראי, שיקים, ואפילו צו עיכוב יציאה מהארץ.                                                                                                         

תהליך פשיטת רגל עורך דין מומלץ

פירוק חברות 

פירוק חברה  הוא הליך משפטי, אך מתאר מצב שבו נקלעים עסקים פרטיים או שותפויות. במצב כזה שהוא די מורכב. בתהליך פשיטת רגל עורך דין מומלץ שיתלווה לתהליך. יש לציין, כי אם מדובר למשל בחברה בע"מ, אין מדובר על הליך של חדלות פרעון, כי אם של פירוק חברה. מדובר על הליך מנהלי. חברה בע"מ היא ישות משפטית עצמאית ונפרדת מבעליה – מהבחינה המשפטית וכן מהבחינה הכלכלית. חברה שהתפרקה בגלל חובות רבים, לא תוכל להמשיך להתנהל ושמה של החברה יימחק מרשם החברות.

בית המשפט בודק לעומק אם אדם, נקלע לחובות בתום לב, ולא מנצל את הליך חדלות הפרעון. הכוונה היא לבדוק אם אדם שהצהיר כי הוא חדל פרעון יהיה מעוניין עקב כך להתעשר שלא כדין. היה ובית המשפט יגלה כי אותו אדם עיוות מידע או הסתיר מידע, כל ההליכים שהחל בהם יבוטלו. עו"ד בחדלות פרעון ימליץ ללקוחותיו אם להיכנס להליך זה, היות ואם לאדם חובות שהן מתחת לגובה שווי נכסיו, לא ישתלם לו להיכנס להליך זה מלכתחילה, היות ובית המשפט, מעמיד בהליך זה כונס רשמי אשר יכנס את נכסיו. בכל הנוגע לתהליך פשיטת רגל עורך דין מומלץ הבקיא בתחום שנים רבות ונחל הצלחות רבות ואשר גרם ללקוחותיו למצוא את הדרך הנכונה לתשלום חובותיהם ולפתוח דף חדש ונקי ללא חובות

עשה ואל תעשה

דברו איתנו

מאד נרצה לשמוע ממכם, רק מלאו את הטופס מתחת ואנו נחזור אליכם בהקדם!