ליווי עסקים 

ישנן חברות רבות ובעלי עסקים, המתמודדים מדי יום עם בעיות משפטיות: מול עובדים, מול ספקים, תביעות משפטיות ועוד. זו הסיבה כי התחום המשפטי של ליווי עסקים, תופס תאוצה. ייעוץ משפטי ממי שמתמחה בתחום, ימנע הסתבכות וכן, ניתן יהיה לפתור סוגיות משפטיות מורכבות, באמצעות ליווי עסקים ע"י עורך דין. גם תחום החוזים הוא תחום חשוב של בעלי עסקים  וחברות, כך שעורך דין המתמחה בתחום העסקי והמסחרי יוכל לנסח חוזים, לקרוא חוזים ולייעץ לכם לפני חתימה.

ליווי בהקמת העסק באמצעות עורך דין מסחרי

המשפט המסחרי מהווה נדבך חשוב בתחום המשפט. עורכי דין העוסקים בליווי עסקים עוסקים בתחום נדרש וחברות ועסקים מסתייעים בשירות זה. הליווי יכלול ניהול נכון של עובדים, ייעוץ משפטי, התנהלות מול רשויות מקומיות – למשל פטור מארנונה במהלך שיפוץ העסק, שילוט ועוד. פעמים רבות פורצים סכסוכים בין בעלי עסקים וחברות. במקרים מעין אלו מומלץ להסתייע בשירותיו של עו"ד ליווי עסקים, במיוחד אם מדובר בתביעות חוזיות או תביעות כספיות, השבת כספים בסדר דין רגיל, סד"מ או בלשכת הוצל"פ.

עורך דין יהיה מעורב גם בעת הקמת חברה, הכנת הסכם מייסדים, הסכם שותפות, הסכם לאחזקת מניות, עריכת תקנונים, הסכמי השקעה וכדומה .

עריכת הסכמים חשובים לחברות ובעלי עסקים

אחד מהתחומים הבולטים בתחום של ליווי עסקים, הוא תחום הסכמים וחוזים. אם העסק שלכם יסתייע בעו"ד העוסק בליווי עסקים, תיהנו משקט נפשי ותרוויחו זמן יקר להתמקד בעסק עצמו. עוה"ד העוסק בתחום המשפט המסחרי יוכל  לייצג אתכם בתביעות כגון סכסוכים עסקיים וייצוג בערכאות משפטיות שונות, כולל בית הדין לעבודה. עורך דין יוכל לייעץ, להקל ולגרום לעסק לפעילות שוטפת וללא דאגות מיותרות. 

ייצוג בתי עסק בגביית חובות מלקוחות

אחד הנושאים הבעייתיים הוא גביית חובות. בתי עסק רבים בתקופה האחרונה, נתקלים בתשלומים שלא שולמו. חובות שלקוחות לא שילמו נשארים כחוב פתוח ובעלי העסק חייבים בתשלום מיסים בגין החובות האלו. גביית החוב תטופל באמצעות עורך דין. זו הדרך בה יוכל בעל עסק לגבות את חובותיו ולא להיות טרוד יותר בשאלות כמו איך ניתן לגבות את הכסף. כאשר עו"ד מקצועי מטפל בנושא זה ביד רמה יחסוך בעל העסק זמן רב ויוכל לגבות את חובו ביעילות ובמהירות. עורך הדין ישלח מכתב התראה לחייבים ואולי אף יצליח לסיים את הגבייה בהצלחה מבלי להגיע לבית המשפט.

עשה ואל תעשה

דברו איתנו

מאד נרצה לשמוע ממכם, רק מלאו את הטופס מתחת ואנו נחזור אליכם בהקדם!