ייצוג חייבים

חוב בהוצאה לפועל, הוא חוב שעשוי להיות מסוכן אשר יתפח עם הזמן מעל ומעבר לסכום הקרן של החוב. מומלץ לסגור תיקים בהוצאה לפועל מוקדם ככל האפשר. יש לפנות אל עורך דין, המומחה בתחום ייצוג חייבים, כך שיתחיל בהליכים לפריעון חובו של החייב ויפעל להסדרי תשלומים עם הנושים. 

ייצוג חייבים בהליך חדלות פרעון (חדל"פ)

אחת הבעיות הידועות בכל הקשור לתחום ייצוג חייבים, היא הליך חדלות הפרעון (פשיטת רגל לשעבר). עורך דין הועסק בייצוג חייבים, אשר מכיר היטב את התחום יעניק ליווי מקצועי בהליך חדלות הפרעון מהגשת בקשה למתן צו פתיחת הליכים (צו כינוס לשעבר) ועד להפטר מחובות. מדובר על הליך סבוך הדורש ניסיון רב בשלבי ההליך, הכרת נבכי החוק ומתן ייעוץ נכון לחייב שנמצא בהליכי חדלות פרעון. באמצעות פנייה לעו"ד המתמחה בייצוג חייבים, ניתן יהיה לעבור את ההליך כאשר לחייב יהיה שקט נפשי. אולם על החייב לעמוד בכל התחייבויותיו, להגיע לחקירות, למלא דוחות דו חודשיים הנדרשים לאורך כל התהליך עד לצו ההפטר.

חזרה לחיים נורמאלים באמצעות הסדר חובות

הדבר הנחוץ ביותר לחייבים הוא חזרה לחיים נורמאליים. זו הסיבה, כי עורך דין שעוסק בתחום ייצוג חייבים, יוכל להקפיא/לעכב הליכים כגון: עיקולים בבנק, עיקולים על משכורת, צו עיכוב יציאה מהארץ, ביטול רישיון נהיגה ועוד. החוק בישראל, מספק בידי חייבים, כלים רבים מאי פעם להתמודד עם חובות ולנהל הליכי חדלות פירעון באופן שיהיה מיטיב ומשקם. על עורך הדין שמייצג חייבים, לפעול למיצוי מלוא זכויות החייבים שהוא מייצג ולכן, יש לפנות לעו"ד הבקיא בחוק ויכול לסייע לחייבים ובהקלה על חייהם, עד למחיקת החובות ופתיחת דף חדש.

ייצוג חייבים במגזר הפרטי ובמגזר העסקי

יש לציין כי ייצוג של חייבים בהליכי חדלות פרעון בהוצאה לפועל ובבתי המשפט (כאשר החוב הוא מעל לסכום של 150,000 ₪ )  כולל ייצוג בעלי עסקים, חברות וכן את האנשים הפרטיים שנקלעו לקשיים כלכליים וחדלות פרעון. עורכי דין אשר מתמחים בחדלות פרעון מחיקת חובות, מכירים את ההליכים השונים של חייבים פרטיים, תאגידים ועסקים פרטיים. מומלץ בחום לפנות אל עורך הדין המתאים, לפי המקרה הספציפי של כל חייב.

עשה ואל תעשה

דברו איתנו

מאד נרצה לשמוע ממכם, רק מלאו את הטופס מתחת ואנו נחזור אליכם בהקדם!