ייצוג זוכים

מצבם של זוכים בהוצאה לפועל, נראה לכאורה, המצב נראה אידיאלי, אך הליך זה של זכייה בכספים המגיעים לחייב, ו/או קיומו של שטר חוב או שיק לטובתם ומימושם בהוצאה לפועל, יכול להיות מורכב, ואף עשוי לקחת זמן. זו הסיבה כי יש להתייעץ עם עורך דין שמתמחה בתחום של ייצוג זוכים. למשל, כאשר מדובר בחברה אשר חייבת כספים לנושים והיא נמצאת בהליך פירוק. הגורמים המעורבים בפירוק חברה הם רבים מאשר גורמים שמעורבים מול אדם בודד. יש לפנות אל עורך דין אשר כבר ייצג זוכים כאשר החייבת היא חברה.

בירוקרטיה בהשבת הכספים  לזוכים

הרבה זוכים מוצאים עצמם בהליכים בירוקרטים מתישים על מנת להשיג את המגיע להם. לכן, פניה אל עורך דין העוסק  ייצוג זוכים יוכל לזרז את ההליכים. כאשר עוה"ד יטיל סנקציות על חייבים, מהלך שעשוי לגרום להם לשלם במהרה את חובם כגון: עיקול כספים, צו עיכוב יציאה מהארץ, עיקול רישיון נהיגה ועוד. מי שאינו מכיר את מערכת ההוצאה לפועל עשוי להיות  מעורב בתהליך מורכב וארוך אשר לא יניב לו כל תוצאה של גביית הכספים.

האמצעים בהם ינקוט עו"ד להשבת כספי הזוכה

ישנם מסלולים שונים, אשר מתחילים בשליחת מכתב התראה לחייב בגין תשלום חובו. אם החייב לא משיב את הסכום הנדרש תוך פרק זמן שקבוע מראש  – בדרך כלל מדובר ב-30 יום (בתקופת הקורונה הוארך ל-60 יום), אפשר יהיה לפתוח נגדו תיק בהוצאה לפועל ולנקוט בהליכים שונים הכוללים סנקציות שונות: עיקולים כגון עיקול על הרכב של החייב, עיקול חשבונות בנק ו/או הקפאתם ועוד.

בקשה לביצוע פסק דין להשבת כספים לזוכים

לאחר שביהמ"ש פסק לטובת הזוכה, על הזוכה להגיש בקשה לביצוע פסק דין בצירוף עותק מפסה"ד, וכן ייפוי הכוח לעורך דין המייצג את הזוכה, פרטי החשבון של הזוכה, פרטי החייב ואישור של מסירת פסה"ד לידי החייב. במידה ולא היה נוכח במעמד ההכרעה בבית המשפט. הבקשה, צריכה להיות מוגשת בלשכת הוצאה לפועל באמצעות עורך דין שהוא מיומן בתחום של ייצוג חייבים וזוכים כך תוכלו להשיג את המגיע לכם, לקצר תהליכים ולהימנע מסחבת.

עשה ואל תעשה

דברו איתנו

מאד נרצה לשמוע ממכם, רק מלאו את הטופס מתחת ואנו נחזור אליכם בהקדם!