ייעוץ משפטי

בכל נושא משפטי, בכל התחומים, יש להתייעץ עם עורך דין מתאים. זו הסיבה, כי ייעוץ משפטי הוא חיוני, לפני נקיטת כל צעד. יש לציין, כי כל הליך משפטי, כרוך בסיכונים מול סיכויים, כאשר כל הליך משפטי נבחן לעומק. יש לדעת, כי לכל תביעה שנדחית ישנן השלכות כגון, הוצאות משפטיות ושכ"ט (שכר טרחת עורך דין) שיחולו על הצד השני שהפסיד במשפט. כאשר אתם מעוניינים להתייעץ משפטית בנושא מסוים, יש לפנות אל עו"ד ליווי משפטי, כך שתוכלו לדעת מה הסיכויים שלכם. עוה"ד יקרא את המסמכים ויתעמק בחומר, על מנת שיוכל לומר מה סיכויי התביעה.

ייעוץ משפטי לעסקים

כולנו יודעים היום, כי כל עסק, כבר בראשית דרכו, חייב ייעוץ משפטי. עולם העסקים הוא מאוד תחרותי, דינאמי וקשוח, מומלץ להתייעץ עם עורך דין מסחרי, שהוא למעשה עו"ד שנותן ליווי משפטי לעסק.  בין תפקידי עורך דין מסחרי: עריכת חוזים, ייעוץ בתחום המסחר, הסכם עבודה עם עובדים, זכויות עובדים ועוד. למעשה ליווי משפטי עורכי דין יהווה עבור בעלי עסקים רשת ביטחון לשגשוג והצלחת בית העסק, החברה, הארגון או התאגיד. באחריות עורך דין מסחרי לשתף את בעלי החברה, העסק או התאגיד, בכל ההחלטות שהוא נוקט. שקיפות ושיתוף פעולה מצד עורך הדין חשובה ביותר לניהול תקין של כל עסק תאגיד וארגון.

ייעוץ משפטי בתביעות אזרחיות

ישנן המון תביעות אזרחיות, כגון תביעות כספיות, תביעות הפרת חוזים, גירושין, תביעות נזיקין הכוללות גם את תחום הרשלנות הרפואית, תאונות דרכים וכן תאונות עבודה. גם בתביעות דיני עבודה מומלץ ביותר לקבל ייעוץ משפטי ממשפטן אשר מתמחה בתחום, לפי מושא התביעה. במידה והחלטתם לפתוח בתביעה חשוב ביותר לא לדלג על שלב זה של ייעוץ וליווי משפטי עו"ד, 

עשה ואל תעשה

דברו איתנו

מאד נרצה לשמוע ממכם, רק מלאו את הטופס מתחת ואנו נחזור אליכם בהקדם!