דיני עבודה עורך דין

דיני העבודה עוסקים בהסדרתם המשפטית של יחסי העבודה בתחומים שונים, כגון :הסדרת מערכת יחסים חוזית בין העובד לבין המעביד לפי החוזה בין הצדדים. כמו כן, דיני העבודה עוסקים בהסדרת חובותיהם וזכויותיהם של הצדדים לפי הדין החקוק ובפרט לפי חוקי המגן אשר מעניקים לעובד הגנות הגוברות על ההסכמות החוזיות בין הצדדים.

לצורך בירור הסוגיות השונות בדיני העבודה הוקם בית הדין לעבודה במגמה לרכז תחת קורת גג אחת את כל סכסוכי העבודה על סוגיהם, בין במשפט העבודה הפרטי ובין במשפט העבודה הקיבוצי וכן תביעות מתחום הבטחון הסוציאלי.

פעמים רבות, לא המעסיק ואף לא העובד, מודעים לזכויות והחובות העומדות לרשותם וחובתם במסגרת חוקי המגן ומכאן , נופלים הן המעסיקים והן העובדים קורבן לחוסר הידע, אשר מוביל אחריו פגיעה קשה בזכויות העובד, ולעיתים קרובות אף לא במכוון . וכך, הצדדים מוצאים את עצמם נגררים לתוך תביעה בתחום דיני עבודה עורך דין חשוב במקרה זה כי הוא ילווה את הלקוח לאורך כל ההליך בצורה נכונה תוך התחשבות ברצון הלקוח ודרישותיו.

משרדנו מעניק ליווי מקצועי למעסיקים ולעובדים ועוסק בפתרון סכסוכי עבודה באופן שיביא תועלת ותוצאה ראויה לשני הצדדים, במטרה לסיים את הסכסוך מחוץ לכותלי בית הדין.

דיני עבודה עורך דין מומלץ

משפט העבודה הוא דינמי מאד ומשתנה בהתאם לשינויים שעובר שוק העבודה. לפני מספר שנים חל שינוי מהותי בנושא הפנסיה והפרשות לקראת גיל הפרישה, משהו לא היה קיים בשיח הציבורי בעבר. מעסיקים רבים עדיין לא הצליחו להפנים את חשיבות הנושא הפנסיוני ולפעמים עקב חוסר ידע בסיסי פועלים בניגוד לחוקי המגן בעניין ואף עלולים להיות מועמדים לדין פלילי.

נושאים רבים חשובים לא פחות הינם נושא שיוויון הזדמנויות בעבודה, עריכת חוזה עבודה והסדרת כל תנאי העבודה עם העובדים, הענקת מלוא הזכויות המגיעות לעובדים – החל מתשלום נכון בגין שעות עבודה נוספות, צבירה נכונה של ימי החופשה או המחלה וכלה בשלב סיום יחסי עובד- מעביד שמתחיל בעריכת שימוע כדין, מתן הודעה מוקדמת ותשלום מלוא הזכויות הסוציאליות בסיום היחסים.
מעסיקים רבים חושפים את עצמם, שלא במודע, לתביעות ענק מצד עובדים לשעבר, אשר עלולות לעיתים אף למוטט לחלוטין את העסק, וזאת רק בשל טעויות הרות גורל שניתן היה למנוע אם היו מקבלים ייעוץ משפטי מקצועי בתחום משפט העבודה.

לתיאום פגישת ייעוץ, ניתן לפנות למשרדנו.

ייעוץ וייצוג עובדים:

היום, בעידן האינטרנט, מידע רב זמין עבור עובדים בכל תחום הנוגע לדיני העבודה עורך דין רצוי שיתמחה בנושא. ואולם, עדיין קיימים מאות אלפי מקרים שבהם העובד לא מודע לזכויותיו וקופח או לחילופין, אכן ידע אך פחד שאם יעמוד על הזכויות המגיעות לו על פי חוקי המגן, הדבר יפגע בהמשך עבודתו ופרנסתו.

משרדנו מעניק ייעוץ מקצועי, זמין ויעיל בנושאים הבאים ועוד רבים אחרים: זכות השימוע, פיצויי פיטורים, התפטרות, התפורות בדין מפוטר, פרישה מעבודה, עבודת נשים, חוק הגנת השכר, חופשה שנתית, שעות עבודה ומנוחה, חופש העיסוק , חילופי מעבידים, שכר עבודה, הלנת שכר, שכר מינימום, הודעה מוקדמת, דמי הבראה, דמי מחלה ועוד.
במידה ונתקלתם בבעיה מול המעסיק, אל תהססו לברר את זכויותיכם ולעמוד עליהן.

לתיאום פגישת ייעוץ בנושא דיני עבודה עורך דין מטעמנו יהיה לרשותכם. ניתן לפנות למשרדנו.

עשה ואל תעשה

דברו איתנו

מאד נרצה לשמוע ממכם, רק מלאו את הטופס מתחת ואנו נחזור אליכם בהקדם!